Faaliyetlerimize başladığımız 1988 yılından günümüze kadar pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirdik. Altınsu olarak, proje aşamasından başlayarak, mimarı yapım-üretim dahil, yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra konut, iş merkezi, kamu taahhüt projeleri, ofis ve avm projeleri üretimi gerçekleştirerek kusursuz hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserde içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlamaktayız. İlk günden günümüze kadar dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar, girişimcilik ve en önemlisi müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmayı  ilke edindik.

 

Proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçlerde müşterilerimize,  iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimseyerek ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

 

Antalya'nın gelişen ve büyüyen iş bölgesi Altınova'da yapımına başlanan Altınova Corner projesinde köşe başı fırsatını kaçırmayın...

 

MENÜ